Wielkanoc w Krakowie

Spędź wielkanocny czas w najpiękniejszym mieście w Polsce!

Spędź Święta Wielkanocne w Krakowie, gdzie zawsze dzieje się coś ciekawego! W Sercu Krakowa zapewnimy Ci gościnne przyjęcie i serdeczną, świąteczną atmosferę. Znajdziesz u nas doskonałe warunki do wypoczynku i łatwy dostęp do największych atrakcji Krakowa. Wszystko, co najciekawsze, jest tylko o krok!

Odległość spaceru dzieli Cię od Rynku Głównego, który w Wielkanoc w Krakowie tętni gwarem, zachwyca kolorami, kusi aromatami Świąt… Przechadzka po Rynku Głównym to esencja krakowskich Świąt Wielkiej Nocy, spotkanie z barwną tradycją i świątecznymi obyczajami dawnej stolicy Małopolski. Na straganach i stoiskach kupisz regionalne smakołyki, oryginalne pamiątki, lokalne wyroby rękodzielnicze i upominki. Posłuchasz muzyki na żywo, spróbujesz świątecznych specjałów. Palmy, pisanki, świąteczne wypieki, a wszystko w otoczeniu historii dziejącej się wciąż na nowo. Cóż może być lepszego na Święta?

Na Krakowskim Starym Mieście spotkasz gości z całej Polski i całego świata, bo Wielkanoc w Krakowie przyciąga swoim urokiem od lat. Tradycja i historia łączą się tutaj w idealną całość. Jeśli chcesz zejść z utartych szlaków, polecamy Ci spacer po zaułkach i cichych, brukowanych uliczkach Starego Krakowa. Święta Wielkanocne w Krakowie to także doskonała okazja, by zobaczyć najsłynniejsze zabytki stolicy. Sukiennice, Zamek Królewski, Kościół Mariacki, Barbakan… Z Rynku Głównego możesz przejść Traktem Królewskim wprost pod monumentalny Wawel, słynną siedzibę polskich królów i wawelskiego smoka. W Kościele Mariackim znajduje się słynny ołtarz Wita Stwosza, a z wieży kościoła rozlega się codziennie słynny hejnał mariacki.

Można długo wymieniać miejsca, które warto odwiedzić pierwszy raz lub chętnie do nich wrócić, tym bardziej, że wszędzie masz blisko. W Sercu Krakowa to świetna lokalizacja, by zobaczyć jak najwięcej. 

Święta Wielkanocne w Krakowie są czasem, gdy wszystko rozkwita i budzi się do życia. Doskonałym pomysłem będzie długi spacer po przepięknych, zielonych Plantach, którym możesz rozpocząć lub zakończyć swoją wyprawę szlakiem zabytków Krakowa.

Wielkanoc w Krakowie zachwyca Gości oryginalnymi tradycjami. W świąteczny poniedziałek warto wybrać się z rodziną na sławetny jarmark wielkanocny Emaus, organizowany co roku w pobliżu klasztoru norbertanek. Na gości czeka tu mnóstwo atrakcji, kolorowe kramy pełne różności, stoiska z przekąskami, a przede wszystkim – niepowtarzalna atmosfera świątecznego Krakowa. A może wolisz zostać o dzień dłużej? Warto, bo jak co roku Wielkanoc w Krakowie wieńczy tradycyjny festyn z występami artystów, zabawami i konkursami, który odbywa się w pierwszy wtorek po Świętach na Kopcu Kraka.

Święta wielkanocne w Krakowie będą niezwykłą przygodą dla całej rodziny. Już dziś zaproś siebie i bliskich na Wielkanoc W Sercu Krakowa!
 

Oferta  "Wielkanoc w Krakowie" zawiera:

  • nocleg w komfortowych pokojach
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny w każdym pokoju
  • prywatna łazienka wyposażona w kosmetyki
  • klimatyzacja w każdym pokoju
  • nieograniczony dostęp do WiFi
  • całodobowa recepcja
  • możliwość zamówienia śniadania w cenie 40 zł za osobę
  • możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka turystycznego oraz wanienki dla dzieci

Wielkanoc w Krakowie?
Tylko W Sercu Krakowa!

Spędź Święta Wielkanocne w Krakowie, zarezerwuj swój pobyt w Aparthotelu W Sercu Krakowa już dziś! .

 

Rezerwuj Online

 

Informacje dodatkowe:

Godziny przyjazdu i wyjazdu
Przyjazd od 15:00
Wyjazd do 11:00

Warunki pobytu dzieci
Dzieci w wieku do lat 7 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Dzieci w wieku od lat 8 są liczone jako pełnopłatne.

Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Parking
Parking dodatkowo płatny 60 zł/doba. Wymagana rezerwacja miejsca, w celu jej dokonania prosimy o kontakt z obiektem.